Sakarya Şehirlerarası eviniz mi Taşınacak.

O zaman doğru yerdesiniz arayın fiyat ve zamanı belirleyelim ve rezervasyon aldığınız gün araç kapınıza gelsin.

Rezervasyon ve iletişim için

İstanbul Sakarya arası Nakliyat Ofis : 0850 302 40 44

7/24 whatsapp Danışma hattı : 0532 666 09 28

İstanbul Başta olmak üzere izmir,Ankara,Batman,Edirne,Muş,Van Kars,Marmaris gibi merkez noktalardan hizmet sunan firmamız haftalık araç sevkiyatları ile müşteriye en iyi ve en hızlı şekilde hizmet götürmeye devam etmektedir,Evinizmi Taşınacak yada tayinmi oldunuz o zaman doğru yerdesiniz profesyonel taşımacılık bizim işimiz.


Sakarya İstanbul Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat

            Asansörlü taşıma hizmetinin mükemmel bir şekilde gerçekleşmesi için; en iyi çalışma yöntemlerini tercih eden Sakarya Şehirler arası nakliyat İstanbul firmamız, sorunsuz bir taşıma işlemi uygulamaktadır. Evden eve nakliyat hizmetinde, en hızlı yöntemleri, en güvenli bir şekilde uygulayan firmamız, araç ve eleman tercihini özenle gerçekleştirmektedir.

 

Sakarya İstanbul arası Nakliyat

 Eksper Hizmeti

Bizi aradığınız zaman, öncelikle eksper elemanımız, taşınacak eşyayı göz kararı test eder ve gerekli olan kapalı kasa aracı seçe.. Daha sonra, asansör ve balkonları kontrol ederek, önünde bahçe veya park olanları tespit eder. Asansör için en uygun balkon veya pencereyi seçer. İş gücü ile indirilecek eşyalar için, giriş çıkışları kontrol eder. Eşyaların paket yapılması için gerekli eleman ve malzemeleri tespit eder. En sonda, isterseniz sigortalama işlemini gerçekleştirilir. Sigortalama işlemi için, öncelikle fotoğraf çekilir. Sigortalama ve ücret konuların netleştikten sonra, paketleme ve asansörlü taşıma işlemine geçilir.

Paket Yapma Hizmeti

Evden eve taşıma hizmetinin can alıcı kısmı, paketlemedir. Kırılacak eşyalar öylesine paketlenirse, büyük zararlar meydana gelir. Özellikle Lcd tv paketlemesi özen ister. Çok pahalı cihazlar da özenle paketlenmektedir. Bu işlem için özel kutular ve malzemeler kullanılır. Bu işlemi, bu konuda uzmanlaşmış yapmaktadır.

Asansör Hizmeti

Kuşkusuz, evden eve taşıma hizmetinin mükemmel olması için, asansör çok gerekli bir araçtır. Asansörlü taşımada, öncelikle ağır eşyalar indirilir. Altta kalınca zarar görmeyecek olan eşyalar, kapalı kasa araçlara öncelikle indirilir. Üst kısma ise, kırılabilecek eşyalar indirilir. Bu yerleştirme, özenle yapılır. En güvenli noktalara kırılabilecek veya bozulabilecek eşyalar yerleştirilir. Başarılı ve etkili bir asansör hizmeti için, Sakarya İstanbul şehirlerarası evden eve nakliyat kategorisinde, öncelikle tercih edilen şey, en güvenli çalışma yöntemidir. Güvenle eşya taşıma hizmeti için, profesyonel yöntemler tercih edilmektedir.Sakarya İstanbul Şehirlerarası Nakliyat

Kapalı Kasa Araç Hizmeti

Kapalı kasa araçlara yüklenen eşyalar, asansör aracı ile birlikte, yeni adrese yola çıkmaktadır. Asansör hizmeti gerekmediği yerlerde, işin uzman olan işçilerimiz, güvenle eşyalarınız taşımaktadır. Eşyaların evde yerleştirilmesi konusunda da etkili çözümler sunan Sakarya İstanbul arası Nakliyat firmamız, eşyaların ev içerisinde yerleştirilmesi için bayan eleman bulundurmaktadır. Kısacası, ev taşıma hizmetinde, elinizi suya sabuna dokundurmadan, hızlı ve güvenli bir şekilde taşımaktayız.