Erenköy Evden Eve Nakliyat ve Eşya Depolama

Erenköy'de Evden Eve Nakliyat

Erenköy Evden Eve Nakliyat Firması olarak göztepe ve çevresinde size özel hizmetler sunuyoruz,ayrıca %15 indirimli fiyatlarla erenköy müşterilerimize kolaylık sağlıyor ve taşıma konusunda rahat bir nefes almaları için çabalıyoruz evinizi huzurlu ve profesyonel taşıma için bizimle irtibata geçiniz expertiz hizmeti ayağınıza gelsin gerisini bize bırakın,sistemli taşıma için erenköy nakliye avantajlarından yararlanın,evden eve nakliyat için iyi seçim yapmak o gün kafanız rahat taşınmanız anlamına gelir onun için referanslı ve kurumsal firma seçimi yaparken dikkatli olun. [...]

Erenköy Şehirlerarası Nakliyat

Erenköy Şehirlerarası Nakliyat

Erenköy Şehirlerarası Nakliyat departmanında size özel hizmetlerine devam ediyor,öncelikle expertiz yardımı isteyin ki taşıma sırasında ve sonrasında zorluklar yaşamayın,çünkü taşıma için çağırdığınız expertiz eşya detayı ve size tahsis edilecek araç için organize yapar ve bu sebeple tüm sorumluluk firmaya ait olur bir sıkıntı ve sorun halinde size ait olanlarla sınırlıdır veya zamanım yok diyorsanız whatshap yolu ile eşya resimlerini bize atabilirsiniz buna göre size erenköy şehirlerarası evden eve nakliyat için yerinizi ayırtalım . [...]

Erenköy Eşya Depolama

Erenköy Eşya Depolama ve Taşıma

Erenköy Eşya Depolama için özellikle kentsel dönüşüm için size özel depolama binalarımız mevcuttur, eşya depolama için özel birimler oluşturduk,çünkü artık erenköy ev depolama gibi büyük bir yapılaşma olmakla beraber depo ihtiyacı olmuştur,bizde profesyonel eleman ve ekiple çalışma koşulları ve depolama yerlerimiz gayet titiz ve temiz bir ortamda bulunmaktadır. [...] Not : www.evdepolama.biz www.kentselesyadepolama.com sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.

ErenkÖy Tarİhİ ve GÜnÜmÜzdekİ bİlgİlerİ ;

1950'lerden sonra hızlanan iç göç sırasında bir çekim bölgesi haline gelen Kadıköy yakası apartmanlarla dolmaya başladığında, Erenköy uzunca bir süre bu oluşumun dışında kaldı. Ancak 1972'de çıkarılan Bostancı-Erenköy Bölgeleme Planı ve 1973'te Boğaziçi Köprüsü'nün açılması, Erenköy'ün içinde bulunduğu bölgedeki yapılaşmayı olağanüstü hızlandırdı. Bağlar ve bostanların sökülmesi ile konak ve köşklerin çoğunun yıkılmasıyla çok katlı apartmanlar inşa edildi.

Semtteki en eski yapılar; Sokullu Mehmed Paşa Köşkü, Zihni Paşa Camii (1902), Ahmed Reşid Paşa Çeşmesi (1902) ve Seyit Paşa Çeşmesi'dir (1860). Erenköy'de bulunan eğitim kurumlarının en ünlüsü Zihnipaşa İlköğretim Okulu'dur. Ayrıca bu okul 111 yaşına girmiştir, 1908 yılında faaliyete başlamıştır.

1980'de 37.162 olan Erenköy'ün, bugünkü nüfusu yaklaşık 60.000'dir. İnşaata uygun alan kalmadığından nüfusun hızlı artışı durma noktasındadır.

Kadıköy Belediyesi. [...]